Hakkımızda

yeditepe son

Kuruluşumuz 2011 Yılında sektöre uzun yıllardır emek vermiş deneyimli ortaklık yapısı ile Ankara’da kurulmuş olup, 2022 yılı 9. Ay itibariyle merkezi Adana’dır. Kuruluşumuz değerleme konusunda yılların birikimine sahip olup, kuruluşundan bu yana uzman kadrosu ile tüm Türkiye’de hizmet vermekte, ulusal ve uluslararası kurumlara sunulmak üzere değerleme raporları hazırlamaktadır

Yeditepe Grup Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. olarak vizyonumuz; Uluslararası Değerleme Standartlarına uyumlu ve Etik Kurallar ışığında; Doğru, Dürüst, Güvenilir, Tarafsız, Objektif ve Güncel piyasa koşullarını takip edip hızlı hizmet vermek, Çevreye ve Topluma saygılı, Meslek itibarını koruyarak Çalışma arkadaşlarına ve Hizmet verdiği müşterilerine verdiği değer ile sektörde kısa bir süre içerisinde örnek bir kuruluş olmayı amaçlamaktadır.

Kuruluşumuz başlıca ’Gayrimenkullerin, Gayrimenkul Projelerinin ve/veya Gayrimenkule Bağlı Hak ve Faydaların Değerlemesinin yanı sıra Kira Tespiti, Fizibilite Raporu-EVİK, Özel Projeler ve Yatırım Danışmanlığı, Hukuki Alanda Değerleme Danışmanlığı, Kamulaştırma, Değer Artış Payı ve Kentsel Dönüşüm alanlarında da uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Kuruluşumuzun SPK ve BDDK tarafından yetkilendirilmiş olup, aynı zamanda sektörümüzün birliği olan Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği (TDUB) üyesidir.

Şirketimizin Kuruluş Sermayesi 350.000,00-TL olup, Şirketimiz Sermaye Piyasası Kurulu (SPK)’nun 02.12.2011 tarih ve 40/1088 sayılı Kararı ile Değerleme Hizmeti vermek üzere Kurul listesine alınmış olup, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK)’nun 08.06.2017 tarih ve 7369 sayılı kararı ile Bankaların hizmet almaları ve bankalara değerleme hizmeti verecek kuruluşların yetkilendirilmesine yönelik Kurul listesine alınmıştır.

Solverwp- WordPress Theme and Plugin